Termostatická hlavice Appartme

Termostatická hlavice Appartme

APRM-04-001
Celkem s DPH: 1 229 Kč
Celkem (bez DPH): 1 015,70 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Pomocí termostatické hlavice ZigBee můžete řídit vytápění vašich radiátorů. Zařízení pracuje s přesností 0,5°C. Díky tomu si můžete nastavit skutečnou teplotu, kterou chcete v dané místnosti dosáhnout. Zvyšte tepelnou pohodu své domácnosti, vědomě jí ovládejte a začněte šetřit.
Více

Inteligentní termostatická hlavice

Inteligentní termostatická hlavice Appartme vám umožní vědomě spravovat vytápění ve vaší domácnosti. Toto jednoduché zařízení umožňuje nastavit teplotu s přesností na 0,5 stupně, díky čemuž zvýšíte komfort, snížíte účty za energie a žijete více eco.


Vědomé řízení vytápění

Pomocí hlavice Appartme můžete vědomě spravovat vytápění ve vaší domácnosti. Namontujte je na všechny radiátory, protože tímto jednoduchým způsobem budete mít skutečný dopad na spotřebu energie a výši účtů za topení. Nastavte teplotu pro každou místnost zvlášť. Můžete to udělat v aplikaci nebo přímo na panelu hlavice.

Šetřit - je to tak jednoduché

Přesně nastavená teplota je nejlepší možný způsob, jak minimalizovat tepelné ztráty pro váš komfort. Také vezměte v úvahu čas, kdy jste mimo domácnost a zbytečně netopte. Zvyšte tepelnou pohodu své domácnosti, vědomě jí ovládejte a začněte šetřit.

Správa šetření = rozvrh vytápění

Věděli jste, že pokud snížíte teplotu v domácnosti o 1 stupeň Celsia, ušetříte cca 6-7 % energie? Proč vytápět místnost, kde se večer nenacházíte? Proč přes den vytápět koupelnu, když se sprchujete ráno a večer? Naplánujte si plány a scénáře v aplikaci, topte, když potřebujete, ne když nikdo není doma. Na noc si nastavte nižší teplotu, vypínejte topení vždy, když odcházíte z domu, nastavte nižší teplotu v místnosti, kde se nezdržujete – každý stupeň méně znamená nižší účet za topení.

Ušetřete až 29,9%

Věděli jste, že pokud snížíte teplotu v bytě o 1 stupeň Celsia, ušetříte cca 6-7 % energie?

Podle zprávy AGH s inteligentními zařízeními Appartme ušetříte 6,4 % elektřiny a až 23,5 % tepelné energie výměnou hlavice za tuto inteligentní Wi-Fi a inteligentní správu vytápění!

Přesné seřízení

Klasická, manuální hlavice má nastavené pouze orientační úrovně od 1 do 5. Inteligentní hlavice Appartme vybavená teplotním čidlem vám dává možnost nastavit si skutečnou teplotu, kterou chcete v dané místnosti dosáhnout. Už to nemusíte dělat podle pocitu. Vlavice Appartme pracuje s přesností na 0,5 stupně Celsia, takže vždy topí přesně tak, jak chcete.

Hlasové ovládání Google Assistant

Vyměňte ručně ovládané hlavice radiátorů za ty, které můžete ovládat telefonem nebo hlasem. Jejich práci snadno přizpůsobíte podmínkám a očekáváním vás i vaší rodiny.

"Google, sniž teplotu v ložnici o 2°C." "Google, zapni topení v obýváku." "Google, změň teplotu v koupelně na 23°C." Toto je vaše energeticky úsporná budoucnost. Právě teď to začíná.

Vzdálené ovládání

Inteligentní hlavice vám dává plnou kontrolu nad teplotou ve vaší domácnosti a díky použití Appartme Sensor Gateway ji můžete ovládat odkudkoli na světě. Jeli jste na dovolenou a zapomněli jste stáhnout teplotu na radiátorech? Vracíte se dříve z lyžování nebo procházky, chcete zvýšit teplotu v obýváku, nebo rychleji usušit promočené oblečení? To není problém. Můžete to udělat na dálku v aplikaci Appartme.

Ekologicky i ekonomicky

Buďte uvědomělým občanem světa. Odpovědnost starat se o životní prostředí a dělat z něj lepší místo – nejen v krátkodobém horizontu, ale i ve vzdálené budoucnosti – je na nás všech. Pokud chcete udělat krok k záchraně naší planety před klimatickou katastrofou, použijte inteligentní hlavici. Správá topení má kromě finančních úspor také velký vliv na ekologický stav Země, konkrétně na snižování emisí CO₂ do atmosféry.

Čidlo otevírání oken

Vaše inteligentní termostatická hlavice Appartme díky vestavěnému teplotnímu čidlu rozpozná, kdy otevřete okno, a automaticky vypne topení, aby negenerovalo náklady, které vzniknou při větrání domácnosti.

Buďte chytří stejně jako vaše hlavice.

Mobilní aplikace v češtině

Aplikace vám umožňuje ovládat všechna zařízení Appartme, která si doma nainstalujete. Je k dispozici v češtině pro majitele mobilních telefonů se systémy Android a iOS.

Aplikace se přizpůsobí preferencím uživatele a zároveň se velmi snadno ovládá. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby byl váš život každý den pohodlnější a chytřejší.

Obsah balení:

1. Inteligentní Wi-Fi termostatická hlavice

2. šablona pro typ ventilu 

3. ventilové adaptéry

Parametry

Doba provozu na bateriích do jednoho roku
Frekvence měření teploty každé dvě minuty
Hladina hluku pod 35dBA
Hmotnost 158g
Komunikační protokol Zigbee
Maximální teplota vody 90°C
Napájení 2 ks AA baterií (alkalické)
Příslušenství v sadě Adaptér RAVL M30 x 1,5 x 7,5, Extended Ejector Diameter: 6,5 x 13/9, adaptér RA M30 x 1,5 x 18,5, adaptér M30 x 1,5 x 24
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry Ø 57 × 89 mm
Rozsah měřené teploty 0–50°C
Rozsah nastavení teploty Automatický režim 5–30°C, manuální režim 5–15°C, nemrznoucí režim 5–15°C
Systémové požadavky iOS 8 nebo vyšší, Android 4.1 nebo vyšší
Velikost závitu chladiče M30 x 1,5mm
Zdvih ventilů maximálně 6 mm

Příslušenství1