Smart Plug Wi-Fi

Smart Plug Wi-Fi

APRM-07-001
Celkem s DPH: 349 Kč
Celkem (bez DPH): 288,43 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Smart Plug Wi-Fi je chytrá zástrčka, která umožňuje dálkové ovládání připojených zařízení pomocí mobilní aplikace. Se Smart Plugem můžete spravovat spotřebu elektrické energie a plánovat různé scénaře.
Více

Zástrčka pro chytrý dům

Appartme Smart Plug Wi-Fi je chytrá zástrčka do elektrické zásuvky, která umožňuje dálkové ovládání zařízení k ní připojených. Díky němu můžete spravovat spotřebu energie, vytvářet různé scénáře, ovládat světlo, bojler, kávovar nebo troubu. Smart Plug vám umožní integrovat zařízení a proměnit váš domov v chytrou domácnost.

Správa energie - ohřívej vodu v bojleru

Smart Plug Wi-Fi do zásuvky bude perfektní pro ovládání kotle nebo elektrického ohřívače. Přesné plánování a vzdálené ovládání pomocí vašeho telefonu znamená, že teplá voda bude vždy včas a energie potřebná k jejímu ohřevu bude účtována pomocí levnějšího tarifu, který si zvolíte. Toto je doporučené řešení pro využití na rekreačním pozemku nebo v bytě k pronájmu.


Komfort zapínání a vypínání

Chodit každý den pod vánoční stromeček zapínat a vypínat světýlka nemusí být příjemné, zvláště když vánoční stromeček není měkký. Proto jsme se v Appartme zaměřili na automatizaci a smartliving, které vám umožní pohodlně zapnout vánoční atmosféru a rozzářit obývací pokoj jedním kliknutím na telefonu. Podobně, když ležíte v posteli nebo jdete do práce, můžete vánoční stromeček v aplikaci vypnout, přičemž bude stále zapojený do sítě. Naše zástrčka jednoduše přeruší napájení.

A po svátcích využijete zástrčku do zásuvek na těžko dostupných místech – za skříní nebo za psacím stolem.

Chytrá zásuvka - napájení pod kontrolou

Sledování spotřeby energie není jen způsob, jak vědomě hospodařit s energií a snižovat účty, ale také způsob, jak kontrolovat, kolik času děti tráví u počítače nebo televize. Kdykoli, když se rozhodnete, že se užívání digitálního potěšení prodlužuje, můžete vzdáleně vypnout elektřinu v zásuvce, do které je zařízení připojeno.

Měřič spotřeby energie

Přestože je Smart Plug Appartme malý, tak je výkonný. Můžete pomocí něj sledovat, kolik energie spotřebují konkrétní domácí spotřebiče, jako je vysavač, rychlovarná konvice, žehlička nebo toustovač. Díky tomu objevíte energeticky nejnáročnější a účty generující prvky, díky kterým budete moci lépe plánovat jejich práci.

Smart Plug Wi-Fi, který šetří energii

Vypínáte své zařízení vždy, když jej nepoužíváte? Věděli jste, že spotřeba energie, například když je televizor v pohotovostním režimu a připraven k použití, je dokonce 30-35 wattů? Ač by se mohlo zdát málo, tak když se sečtou všechny dny v roce a všechny spotřebiče ve vaší domácnosti, tak je to celkem značné množství. Smart Plug Wi-Fi je tedy jedním kliknutím na telefonu odpojí od napájení.

Podle zprávy AGH University of Science and Technology ušetříte s chytrými zařízeními Appartme 6,4 % elektrické energie a až 23,5 % tepelné energie!

Vzdálený přístup

Pamatujete si scénu ve filmu „Sám doma“, kde hlavní hrdina simuluje několik lidí, kteří zůstávají doma? Vzdálené ovládání Smart Plug Wi-Fi z vašeho telefonu vám umožní totéž odkudkoli na světě, nejen na dovolené. Jedete na dovolenou, víkend nebo na večírek – rozsviťte a zhasněte lampy a naznačte přítomnost členů domácnosti, i když nejste doma.

Každodenní bezpečnost

Smart Plug Wi-Fi také umožňuje chránit domácnost před havárií elektrických zařízení a vlivy, které může způsobit například náhodně vypnutá žehlička nebo fén Pomocí aplikace Appartme můžete snadno zapínat a vypínat připojená zařízení, ať jste kdekoli.

Vytvářejte plány nebo scénáře

Lampy, bojler, elektrické topení a dokonce i kávovar či trouba – zapojte je do zásuvky pomocí Smart Plug a budete si moci vytvořit plně funkční chytrou domácnost. Plány a scénáře vám pomohou nachystat konkrétní akce a žít ekologičtěji a moudřeji. Než přijedete domů, zapněte bojler, zhasněte světlo, aniž byste vstali z postele, předehřejte espresso v kávovaru a uvařte si vodu na čaj, než ráno odejdete z koupelny. A používejte zařízení s velkým odběrem, když je elektřina levnější, například v noci. Takovou automatizaci můžete plánovat z aplikační úrovně.

Hlasové ovládání – Google Assistant

Řekněte nahlas, co si přejete, a pokud poblíž není zlatá rybka nebo džin v láhvi, možná vám Smart Plug v kombinaci s Google Assistant dokáže splnit vaše přání. "Hej Google, zapni kotel" - a máš teplou vodu. „Hej Google, zapni hudbu“ – a můžeš tančit. „Hej Google, zapni kávovar“ – a za chvíli si můžete vychutnat aromatickou kávu. A na rozdíl od zlaté rybky u nás můžete mít více přání.

Snadná montáž bez nářadí

Jak připojit Smart Plug do zásuvky? Je to velmi jednoduché. Stačí jej zapojit do zásuvky jako jakýkoli jiný elektrický spotřebič a je hotovo! Smart Plug je pohodlný a především plně mobilní. Můžete jej libovolně přepojovat ze zásuvky do zásuvky a dokonce si jej vzít s sebou na dovolenou nebo pokud se budete stěhovat na jiné místo. Funguje samostatně – nejsou potřeba žádná další zařízení.

Ekologie jak pro vás tak pro planetu

Smart Plug má funkci, která umožňuje řídit spotřebu energie připojeného zařízení. Ve spárované aplikaci Appartme vidíte spotřebu energie, týdenní, měsíční a roční. Od této chvíle je úspora a péče o životní prostředí mnohem jednodušší a plně pod kontrolou.

Mobilní aplikace v češtině

Aplikace Appartme umožňuje provozovat bezdrátový smart systém, který můžete kdykoli upravovat, rozšiřovat a ovládat všechna zařízení Appartme. Je k dispozici i v češtině pro majitele smartphonů se systémy Android a iOS.

Aplikace se přizpůsobí preferencím uživatele a zároveň se velmi snadno ovládá. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby byl váš život každý den pohodlnější a chytřejší.

Parametry

Dosah přenosu 5–20m, v závislosti na okolních podmínkách
Hmotnost 70g
Jmenovité napětí 230VAC
Napájecí zdroj 220 - 240V ~50Hz
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry 49 × 49 × 83 mm
Standard Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší