Kamera Night Guard 360

Kamera Night Guard 360

APRM-01-002
Celkem s DPH: 1 769 Kč
Celkem (bez DPH): 1 461,98 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Otočná venkovní kamera Night Guard 360 poskytuje inteligentní monitorování a zvyšuje zabezpečení vašeho domova. Detekce pohybu, obousměrná komunikace, telefonické notifikace a možnost na dálku sledovat dění před domem. To a mnohem více získáte s chytrou Wi-Fi kamerou Appartme Night Guard. Více

Venkovní Wi-Fi kamera Appartme Night Guard

Venkovní Wi-Fi kamera je skvělý způsob, jak vzdáleně sledovat a zvyšovat zabezpečení vašeho domova. Detekce pohybu, obousměrná komunikace, telefonické notifikace a možnost na dálku sledovat dění okolo domu. To a mnohem více získáte s chytrou Wi-Fi kamerou Appartme Night Guard.

Vysoká kvalita obrazu - rozlišení 2K

Chytrá Wi-Fi kamera Appartme Night Guard je moderní zařízení pro záznam okolí domu, díky kterému získáte obraz vynikající kvality. Kamera nahrává v rozlišení 2K, tedy 2560x1440, což je opravdu vysoké rozlišení záznamů. Díky tomu získáte film plný detailů a můžete si být jisti, že vaší pozornosti neunikne žádný detail. Pokud chcete změnit úhel záznamu, stačí vstoupit do aplikace a vzdáleně otočit objektiv.

Otočná hlava o 355°

Systémy chytré domácnosti si získávají velkou oblibu díky tomu, že je můžete rozšiřovat o prvky, které splňují vaše požadavky a zvyšují komfort a bezpečnost každodenního života. Proto jsme naši outdoorovou kameru Appartme Night Guard vybavili objektivem, který můžete ovládat ze svého mobilního telefonu. Hlava kamery se otáčí až o 355° horizontálně a o 70° vertikálně, takže snadno získáte větší pozorovací plochu a nahrajete video, které snadno poslouží jako důkaz v případě vloupání nebo krádeže.

Automatická detekce pohybu

Máte obavy, zda se někdo podezřelý nepotuloval kolem vašeho domu, když jste byli pryč? Otočná Wi-Fi kamera Appartme Night Guard má vestavěný režim detekce pohybu - sledování pohybu, který "stopuje" jedoucí auta nebo osoby, které se nacházejí v zorném poli kamery. Díky této funkci si můžete být jisti, že záznam bude zahrnovat každého, kdo vstoupil na váš pozemek. Můžete se na dálku připojit ke kameře a živě sledovat, co se děje v okolí vašeho domu nebo si po návratu domů prohlédnout záznamy z celého dne.

Oznámení na vašem telefonu

Kromě detekce pohybu je venkovní kamera Appartme Night Guard vybavena funkcí upozornění na pohyb. To neznamená, že když kamera zaznamená pohyb, okamžitě odešle upozornění do vaší aplikace Appartme nebo Tuya.

Obousměrná komunikace

Venkovní kamera s funkcí obousměrné komunikace je ideálním řešením pro lidi, kteří oceňují moderní technologie a pohodlí, které přinášejí. Appartme Night Guard je vybaven mikrofonem a reproduktorem, takže nejen slyšíte, co se kolem vás děje, ale také můžete komunikovat například s kurýrem nebo efektivně odradit zloděje.

Smyčkové nahrávání

Smyčkové nahrávání je systém známý řidičům, kteří vybavili svůj vůz videorekordérem. Naše Wi-Fi venkovní kamera funguje na stejném principu jako kamera do auta, takže nahrává nepřetržitě až do zaplnění paměťové karty. Nové nahrávky pak přepíší starší videa. Kdykoli se můžete pomocí aplikace připojit ke kameře a uložit si daný fragment videa do telefonu, nebo vyjmout paměťovou kartu z kamery a uložit záznamy na pevný disk do svého počítače.

Lepší viditelnost v noci - LED osvětlení

Otočná W-iFi kamera Appartme Night Guard nebyla takto bezdůvodně pojmenována. Kromě vysokého rozlišení obrazu 2K kamera zaručuje čisté záznamy také v noci. Pod čočkou fotoaparátu jsou namontované LED diody, které můžete zapnout na dálku z telefonu, nebo je nastavit tak, aby se automaticky rozsvítily, když kamera zaznamená pohyb. Pouzdro kamery obsahuje kromě LED diod také IR diody, které vyzařují infračervené světlo, osvětlující nahrávaný obraz v noci nebo při nedostatečném okolním osvětlení. To zaručuje čistý a plynulý obraz i v úplné tmě.

Fotografujte a natáčejte videa

Díky rozlišení 2K pořizuje venkovní kamera Appartme Night Guard skvělé fotografie a videa s vynikající čistotou. Stačí kliknout na příslušnou ikonu v aplikaci a fotografie se stáhne do paměti vašeho telefonu. Podobně, pokud chcete uložit fragment filmu, stačí kliknout na obrazovku telefonu a soubor filmu se automaticky stáhne.

Snadná montáž na strop nebo stěnu

Montáž kamery Appartme Night Guard je jednoduchá a nemusíte volat instalatéry nebo elektrikáře. Montážní konstrukce kamery Appartme Night Guard umožňuje její montáž na strop, pod střechu nebo na stěnu - buď na fasádu nebo na vnitřní stěnu domu. Nemusíte přemýšlet, zda je část stěny v zorném poli kamery, protože se jedná o otočnou kameru - její polohu můžete kdykoli na dálku upravit.

Nezapomeňte však kameru nemontovat příliš nízko – neoprávněné osoby k ní pak budou mít snadný přístup. Nejlepší instalační výška je strop v přízemí nebo výška prvního patra.

Odolná vůči povětrnostním vlivům

Venkovní Wi-Fi kamera musí být odolná vůči povětrnostním vlivům, jako je déšť, sníh nebo silné slunce. A to je naše IP kamera Appartme Night Guard. Její pouzdro zajišťuje vysokou těsnost a odolnost proti prachu a vodě a také zajišťuje dlouhodobý a bezproblémový provoz v různých povětrnostních podmínkách.

Přídavné antény pro lepší signál

Signál z kamery Appartme Night Guard je stabilní díky dvěma vylepšeným externím anténám. Zajišťují stálé a spolehlivé připojení k Wi-Fi routeru, i když je za více zdmi. Nemusíte se tedy bát, že ztratíte Wi-Fi připojení. Můžete tak sledovat video z kamery, ať jste kdekoli. Bezpečný domov znamená bezpečnou hlavu.

Držák kamery je navíc vybaven konektorem RJ45, takže kameru Appartme Night Guard můžete připojit do sítě nikoli pomocí Wi-Fi, ale pomocí kabelu a připojením k routeru.

Zabezpečte svůj domov s funkcí alarmu

Inteligentní IP kamera Appartme Nigh Guard nabízí více než jen možnost natáčet video. Je to také účinný poplašný systém, který si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Kameru, která detekuje pohyb a upozorní vás na něj v aplikaci, můžete naprogramovat tak, aby při detekci nežádoucího pohybu rozsvítila jak LED lampy, tak sirénu. Ano, je to váš vlastní poplašný systém, díky kterému bude váš majetek ještě lépe chráněn.

Venkovní kameru Appartme můžete také nainstalovat před svou garáž, kancelář nebo chatu, abyste měli vše na očích po celý rok.

Jednoduché ovládání

Použití kamery Appartme Night Guard bylo navrženo tak, aby bylo její nastavení a konfigurace co nejjednodušší. Vše, co musíte udělat, je vložit microSD kartu do slotu v krytu (podporované karty až do 128 GB) a nakonfigurovat kameru v aplikaci Appartme nebo Tuya. Pokud se něco stane,využijte návod k použití v češtině.

Hlasové ovládání – Google Assistant

Hlasový asistent pro ovládání IP kamery? Samozřejmě! Pro ovládání chytré domácnosti se skvěle hodí Google Assistant. S ním můžete snadno zkontrolovat, kdo stojí na druhé straně dveří, aniž byste opustili pohovku nebo dokonce byli doma! "Dobře, Google, ukaž kameru." a už víte, kdo je váš host. Pamatujte, že díky obousměrné komunikaci můžete komunikovat s kýmkoli, kdo je v provozním dosahu IP kamery.

Síla chytré aplikace Appartme

Intuitivní a jednoduché rozhraní, spolupráce s Google Assistant, ovládání všech chytrých zařízení a systém domácí automatiky – to jsou jen některé z výhod aplikace Appartme. Aplikaci, ve které máte přístup nejen k živému sledování z IP kamery nebo k úpravě teploty doma, lze libovolně rozšířit o další zařízení, která vám udělají život pohodlnější a chytřejší.

Aplikace v češtině je dostupná pro uživatele Android i iOS. Je k dispozici také v dalších jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, ukrajinštině, polštině, španělštině a arabštině.

Parametry

Dosah přenosu do 50m , v závislosti na okolních podmínkách
Hmotnost 370g
Napájení DC 5V / 1A Micro USB
Příslušenství v sadě nabíjecí kabel, montážní šroubky
Provozní teplota -10°C - 40°C
Rozměry 203 x 150 x 103 mm
Standard Wi-Fi Wi-Fi 2,4GHz
Stupeň ochrany IP IP65
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší