Elektrická garnýž Wi-Fi

Elektrická garnýž Wi-Fi

APRM-03-001
Celkem s DPH: 5 699 Kč
Celkem (bez DPH): 4 709,92 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Elektrická garnýž Wi-Fi umožňuje pohodlné ovládání závěsů pomocí mobilního telefonu nebo dálkového ovladače. S aplikací Appartme ve vašem telefonu můžete také naplánovat roztažení a zatažení.
Více

Elektrická garnýž Wi-Fi

Dálkově ovládaná elektrická garnýž Wi-Fi je jednoduchý způsob, jak si zpříjemnit život. Roztáhněte závěsy, aniž byste vstávali z vyhřáté postele, naplánujte si scénaře tak, aby vás  vítaly sluneční paprsky a večer si chraňte své soukromí – je to také skvělý způsob, jak ušetřit za topení. Dokonce si můžete nastavit pohyb závěsů podle východu a západu slunce!

Dva provozní režimy

Inovativní elektrická garnýž Appartme se snadno používá a zároveň nabízí ovládání závěsů nebo záclon pomocí chytrého telefonu, dálkového ovládačeí a dokonce i hlasové ovládání pomocí Google Assistant. Garnýž má dva provozní režimy - do boku a oboustranné. Elektrickou garnýž využijete v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni. Jak doma nebo na chalupě, tak i v hotelu či penzionu.

Jednostranný pohyb

Co vám elektrické závěsy zaručí? Kromě komfortu a pohodlí poskytují také skutečnou úsporu na účtech. V létě zakrýváním oken chráníte domácnost proti nadměrnému vytápění, takže účty za klimatizaci nebo provoz ventilátoru budou nižší. V zimě je to naopak – slunce vám pomůže ušetřit za vytápění, protože samo prohřeje váš interiér.

Oboustranná garnýž Appartme vám umožní plynule uspořádat závěsy v závislosti na vaší koncepci nebo potřebách.

Závěsy můžete upravit posunutím doprava nebo doleva – tomu se říká boční posuv jednoho závěsu.

Oboustranný pohyb

Oboustranný pohyb garnýže také umožňuje roztažení a zatažení dvou závěsů symetricky dovnitř vyžadující dva závěsy na garnýž.

Pomocí aplikace Appartme si můžete nastavit i procento zakrytí okna - garnýž si nastavení zapamatuje a roztáhne závěsy do vámi zvoleného bodu.

Jednoduché ovládání

Často se nás ptáte na otázku: "Elektrická garnýž - jak ovládat?". Ovládání elektrické garnýže je velmi snadné. Můžete to zvládnout několika způsoby. Vyberte si ten, který je pro vás nejintuitivnější:

  • aplikace pro chytré telefony

Elektrická garnýž Wi-Fi funguje se speciální aplikací Appartme pro domácí automatiku a také s populární aplikací Tuya. Díky aplikaci můžete nastavovat různé scénáře pro garnýž a také ovládat další prvky chytré domácnosti – např. osvětlení, elektrické zásuvky atd.

  • elektrická garnýž s dálkovým ovladačem

Bezdrátové dálkové ovládání je osvědčeným řešením pro ty, kteří dávají přednost odložení telefonu. Polohu závěsů můžete snadno změnit jedním kliknutím. Dálkový ovladač je součástí balení.

  • hlasové ovládání – google asistent

Řekněte příkaz „Hej Google, roztáhni závěsy“ a vaše přání se okamžitě splní. Nemusíte vstávat z postele, abyste si užili výhled z okna

  •  ruční ovládání

Nemáte po ruce svůj mobilní telefon, nevíte, kam jste odložili dálkový ovladač, jste ochraptělí a asistent Google nerozumí, co říkáte? Nebojte se – elektrická garnýž Appartme má vestavěné ruční ovládání. Stačí jen jemně zatáhnout závěs a motorek začne posouvat závěs až na konec ve zvoleném směru.

Elektrická Garnýž Wi-Fi - vzdálené ovládání i z práce

Sedíte v práci a z okna právě vylezlo krásné slunce. Popadnete telefon a roztáhnete závěsy u sebe doma na druhé straně města. Je zima a vyplatí se nechat sluníčko nahřát domácnost. Vaše účty za vytápění tak budou nižší.

Nebo je léto? Zatáhněte vzdáleně závěsy, aby si domácnost udržovala příjemnou nižší teplotu. Po příchodu domů ušetříte za klimatizaci nebo ventilátor.

Ovládejte vzdáleně a šetřete

Nevíte jaké je počasí ve vašem městě a právě jste na služební cestě? Není nic jednoduššího než v si aplikaci prohlédnout náhled z Wi-Fi kamery, zkontrolovat, jaké je počasí za oknem a nastavit závěsy tak, aby úspora v domácím rozpočtu byla co největší. Můžete si také nastavit vhodný harmonogram

Každodenní scénáře

Elektrickou garnýž můžete naprogramovat tak, aby roztáhla závěsy, když vyjde slunce, a zatáhla závěsy, když přijde večer. Garnýž Appartme vám také umožňuje vytvořit integraci s dalšími prvky domácí automatiky a chytré domácnosti. Můžete to spojit například s čidlem otevírání dveří a oken nebo teplotním čidlem – když v domácnosti začne být příliš horko, garnýž zakryje okna a ochrání domácnostpřed přehříváním.

Odhalení překážek 

Elektrická garnýž Wi-Fi může pracovat ve dvou režimech - roztažení závěsu jak v jednom, tak ve dvou opačných směrech. Zařízení je zcela bezpečné, protože vestavěný systém zastaví motor, když na své cestě odhalí překážku. Elektrická garnýž Appartme si také pamatuje poslední polohu roztažení a zatažení závěsu, díky čemuž je schopna automaticky znovu vytvořit předchozí uspořádání.

Pohodlí a bezpečnost

Automatické závěsy jsou zcela pohodlný a intuitivní způsob, jak chránit  své soukromí a ovládat svojí domácnost. A jak může garnýž ovlivnit bezpečnost vaší domácnosti? Je to snadné! Díky funkci vzdáleného ovládání můžete simulovat svou přítomnost v domácnosti odkudkoli na světě – například z dovolené. Zařízení musí mít přístup pouze k Wi-Fi (2,4 GHz).

Tichý provoz

Pohon garnýže Appartme pracuje tiše, takže je ideálním řešením pro interiéry, kde se cení klid a pohodlí. Klidně jej využijete i v dětském pokoji nebo ložnici. Funkční a snadno ovladatelná vá bude sloužit mnoho let.

Vylaďte interiér

Elektrická garnýž se skládá z kolejniček o délkách 2 x 1 m, 1 x 0,5 m, 2 x 0,2 m, 1 x 0,1 m a spojek: 3 x 10 cm a 1 x 20 cm, díky kterým snadno přizpůsobíte délku garnýže vašemu oknu a interiéru. Nezapomeňte namontovat nejkratší kolejnice co nejblíže ke stěně.

Nastavení míry zakrytí okna vám umožní propustit dovnitř tolik světla, kolik jen potřebujete.

Jednoduchá montáž - nepotřebujete odborníky

Elektrická garnýž Appartme je navržena pro vlastní montáž. Proces je jednoduchý a srozumitelně popsaný návod vám umožní jej projít rychle a efektivně. Sada obsahuje také 16 jezdců, na které snadno připevníte klipy na zavěšení závěsů (pozn. klipy nejsou součástí balení).

Garnýž můžete namontovat na strop nebo na stěnu - součástí sady jsou také montážní držáky.

Chytrá aplikace v češtině

Máme technologického ducha, a proto jsme vytvořili originální aplikaci, která vám umožní ovládat všechna zařízení chytré domácnosti z rodiny Appartme. Pohodlným způsobem tak můžete spravovat svou domácí automatiku, ale i celou domácnost, kancelář či byt, který je určen k pronájmu. Aplikace je dostupná v češtině pro majitele chytrých telefonů se systémy Android a iOS.

Rostoucí zájem o náš systém inteligentní domácí automatizace vyústil v aplikaci dostupnou také v dalších jazycích: angličtině, ukrajinštině, polštině, francouzštině, němčině, španělštině a arabštině.

Co je součástí balení?

kolejnice: 100 cm x2, 50 cm, 20 cm x2, 10 cm,
spojnice 10 cm x3, spojka 20 cm
hlavní převod, koncový převod
pomocný hák x2
háček x2
3 balení jezdců (8 kusů každý)
montážní konzole x5
imbusový klíč
šroub s maticí x10, 11 šroubů
upevňovací prvek pro spojovací pásy
držák na zeď x5
pás, 2 napínače pásu, 2 spony, 4 přezky na pás, vozík
motor s anténou
dálkový ovladač

Parametry

Elektrický pohon Ano
Jmenovitý točivý moment 1.2 Nm
Komunikační protokol WiFi
Maximální délka 292 cm
Maximální vlhkost prostředí 95%
Minimální délka 150 cm
Ovladač součástí balení Ano
Provozní teplota 0°C – 40°C
Stupeň ochrany IP IP20
Třída / Výkon 40W
Uživatelská příručka v ceně Ano
Vyžaduje zařízení Appartme Sensor Gateway Ne
Záruka 24 měsíců
Způsob ovládání Aplikace Appartme, dálkové ovládání, manuálně (zatažení závěsů)