Dvojitý dotykový vypínač Wi-Fi

Dvojitý dotykový vypínač Wi-Fi

APRM-05-003
Celkem s DPH: 629 Kč
Celkem (bez DPH): 519,83 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Dvojitý dotykový vypínač Wi-Fi umožňuje ovládat osvětlení pomocí mobilní aplikace Appartme. Přístroj nahrazuje standardní dvojitý vypínač a je dodáván s esteticky bílým skleněným panelem. Smart home. Good life.
Více

Dvojitý dotykový vypínač Appartme Wi-Fi 

Dvojitý dotykový vypínač Wi-Fi umožňuje ovládat osvětlení pomocí mobilní aplikace Appartme. Nahradí standardní nástěnný vypínač a poskytne vám plnou mobilní kontrolu nad světlem ve vaší domácnosti. Zhasněte světlo tradičně nebo pomocí telefonu. Smart home. Good life.

Ovládejte své osvětlení vzdáleně

Máte dny, kdy se vám prostě nechce vstát z křesla, protože už jste se v ní tak pohodlně usadili? Nebo přijdete z práce, lehnete si na pohovku a v předsíni je rozsvíceno? Zapněte na svém telefonu aplikaci Appartme a jedním kliknutím vypněte světlo, aniž byste museli opustit své místo. Chytrý vypínač je vaše pohodlí a čistá úspora energie a účtů.

A to není vše, co náš chytrý vypínač světel Appartme umí.

Smart home je bezpečný domov

Chytrý vypínač osvětlení vám pomůže zajistit bezpečnost vaší domácnosti i když jste na dovolené. Světlo můžete rozsvícet a zhasínat vzdáleně v každé místnosti po jedné. Taková simulace vašeho pobytu účinně odrazuje zloděje od pokusů vykradení vaší domácnosti. Světlo můžete ovládat vzdáleně odkukoliv na světě, pokud má vypínač přístup k Wi-Fi.

Kalendář událostí a scénáře

Automatizace osvětlení je skvělá věc, která vám přinese pohodlí do 21. století. Aplikace rozsvítí a zhasne světlo v konkrétní čas, takže nebudete muset pamatovat na simulaci pobytu. Tato funkce vám také pomůže i když jste doma. Protože odcházíte do práce každý den ve stejnou dobu, můžete si světla naplánovat tak, aby se rozsvítila, když vstanete, a zhasla, když odcházíte. V aplikaci Appartme můžete také spárovat zařízení pro chytrou domácnost tak, aby spolu například spolupracovala – nakonfigurujte čidlo otevření dveří a oken pomocí vypínače světel a po vstupu domů nebudete muset hledat vypínač, aby jste rozsvítili. Můžete mít v ruce nákupní tašku nebo psí vodítko a na chodbě se rozsvítí světlo, jakmile vejdete dovnitř.

Ruční ovládání - ruční vypínač

Dvojitý vypínač světel Appartme funguje nejen jako chytrý vypínač, ale také jako ruční „tradiční“ vypínač. Stačí se dotknout jednoho ze dvou tlačítek skrytých za skleněným panelem a světlo se rozsvítí. Aktivní oblasti jsou označeny dvěma kruhy, které svítí modře, když je světlo zapnuté, a zhasínají, když je ručně nebo prostřednictvím aplikace vypnete.

Hlasové ovládání – Google Assistant

Náš dvojitý vypínač světla Appartme je také ovládán hlasem a spolupracuje s Google Assistant. „Hej Google, vypněte světlo na chodbě“ a nemusíte heldat, kde je vypínač, nebo pokládat potraviny na zem, abyste rozsvítili.

Všechna zařízení pro chytrou domácnost z řady Appartme jsou kompatibilní s hlasovým asistentem Google a můžete je ovládat vydáváním příslušných příkazů. Klikněte v aplikaci na „Připojit k Google Assistant“ a postupujte podle pokynů na obrazovce krok za krokem.

Jednoduchá montáž

Dvojitý spínač Appartme si můžete namontovat sami, postupujte podle pokynů, které jsme vložili do videa na našem Youtube kanálu. Montáž chytrého vypínače probíhá v instalační krabici, stejné jako u tradičního ručního vypínače. Pamatujte, že pro správnou funkci chytrého vypínače je nutný vodič N - pokud není v krabici, je nutné jej vyvést z hlavní instalační krabice.

Design, který si zamilujete

Může být vypínač estetický? Nemůže. Musí. To je důvod, proč jsou naše chytré vypínače světel ovládány nejen aplikací nebo hlasem, ale jsou také mimořádně pěkné ve svém minimalistickém designu. Bílý panel je vyroben ze skla odolného proti poškrábání, které se snadno udržuje v čistotě a snadno se přizpůsobí uspořádání módního interiéru. Celý sortiment našich vypínačů a zásuvek je udržován ve stejném stylu, abyste mohli žít v estetické, harmonické chytré domácnosti.

Chytrý schodišťový vypínač

Hledáte chytrý schodišťový vypínač? Nemusíte. Chcete-li ovládat světlo v několika bodech, nemusíte montovat schodišťový vypínač. Stačí v aplikaci zavést příslušnou automatizaci a je hotovo.

Neutrální N vodič

Appartme dvojitý vypínač Wi-Fi se snadno montuje a ke správnému fungování vyžaduje pouze Wi-Fi a neutrální N vodič – obvykle má modrou barvu v instalační krabici. Pokud není v krabici pod omítkou, měl by být přiveden z hlavního rozvaděče. Poté stačí vypínač spárovat s aplikací a máte hotovo!

Ovládání přes Wi-Fi

Vzdálené ovládání osvětlení je pohodlné a energeticky úsporné. A vše, co potřebujete, je Wi-Fi síť (2,4 GHz). Žádné brány, přídavná zařízení nebo servery Zigbee. Spárujte dvojitý vypínač s aplikací a je to. Osvětlení nyní můžete ovládat telefonem – zhasnout nebo rozsvítit světlo, případně zhasnout jen některé žárovky – takovou možnost vám dává dvojitý vypínač.

Mobilní aplikace v češtině

Naše aplikace vám dává možnost ovládat nejen chytrý vypínač osvětlení, nýbrž také chytrou elektrickou zásuvku, termostatické hlavice nebo chytrá čidla. 

Aplikace je v češtině, angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ukrajinštině a arabštině je dostupná pro uživatele iOS a Android.

Parametry

Dosah přenosu 5–20m, v závislosti na okolních podmínkách
Hmotnost Modul tlačítka 55g, rám skla 116g
Maximální vlhkost prostředí 95%
Maximální výkon přijímače 1000W
Napájení AC 90–240V 50Hz / 60Hz
Počet cyklů zapnuto / vypnuto 100 000 krát
Příslušenství v sadě Bílý skleněný panel
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry 86 × 86 × 45 mm
Spotřeba energie 0,2W
Standard Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší
Vhodné pro montážní krabice Ø 76 mm, šířka 71 mm, hloubka > 35 mm