Dotykový vypínač pro žaluzie Wi-Fi

Dotykový vypínač pro žaluzie Wi-Fi

APRM-05-005
Celkem s DPH: 789 Kč
Celkem (bez DPH): 652,07 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Pomocí Dotykového vypínače Appartme můžete ovládat elektrické žaluzie nebo rolety pomocí mobilní aplikace Appartme. Vypínač kombinuje funkci řídicího modulu a skleněného dotykového panelu. Více

Bezpečnost 

Kromě ovládání žaluzií nebo rolet můžete také s vypínačem Appartme nepřímo zvýšit bezpečnost svého domova. Pomocí funkce dálkového ovládání můžete simulovat svou přítomnost z jakéhokoliv místa, např. z dovolené. Vypínač musí být pouze připojen k síti Wi-Fi (2.4 GHz). Můžete si s ním také nastavit různé scénáře pro vytažení nebo zatažení. Dotykový Vypínač pro žaluzie má také funkci přidržení - stačí stisknout tlačítko "nahoru " nebo" dolů " jednou pro vytažení nebo zatažení žaluzií (není třeba držet do konce). Na panelu je také umístěno tlačítko stop, které umožňuje zastavit žaluzie ve vámi zvolený okamžik.Je pro vás vize vytažení nebo zatažení žaluzií u oken během ležení v posteli lákavá? Nebo jste o tom nikdy neuvažovali? Představte si. Pozdě večer čtete knihu, už usínáte, ale zapomněli jste zatáhnout žaluzie u okna. Nebo jinak... Milujete víkendová, líná rána a chcete být probuzeni jemnými slunečními paprsky. Nebo se chcete vyhnout nadměrnému nahřívání místností během silného slunce? Pomocí mobilní aplikace ve vašem telefonu je můžete ovládat ručně nebo si nastavit scénář podle svých potřeb. Appartme aplikace také umožňuje nastavení stupně zakrytí oken v procentech.

Univerzální a snadná instalace

Dotykový vypínač pro žaluzie Wi-Fi je upevněn v montážní krabici pomocí šroubů. Ovládá každou žaluzii nebo roletu, která pracuje na 230V. Vypínač také funguje manuálně - mobilní aplikace není nutná pro jeho použití.

Design

Vypínač má estetický, funkční bílý skleněný panel, který je vhodný do každého interiéru. Sortiment doplňků a skleněných panelů zajišťuje jednotný design s dalšími produkty Appartme. V nabídce je také elektrická zásuvka Wi-Fi a dotykový Vypínač Wi-Fi, který ovládá osvětlení. Vsaďte na moderní bílou instalaci vašeho bytu.Aplikace Appartme™ 

Mobilní aplikace je navržena tak, aby podporovala systémy domácí automatiky Appartme a doplňkových zařízení. Umožňuje pohodlně ovládat osvětlení, topení nebo sledovat stav otevření dveří. Stáhnout si ji můžete zdarma na Android nebo iOS. Přehledné rozhraní aplikace usnadní správu různých oblastí jak doma, tak v kanceláři. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby se váš život každým dnem stával stále pohodlnější.

Parametry

Dosah přenosu 5–20m, v závislosti na okolních podmínkách
Maximální vlhkost prostředí 95%
Maximální výkon přijímače 1000W
Napájení AC 90–240V 50Hz / 60Hz
Počet cyklů zapnuto / vypnuto 100 000 krát
Příslušenství v sadě Bílý skleněný panel
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry 86 × 86 × 45 mm
Spotřeba energie 0,2W
Standard Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší
Vhodné pro montážní krabice Ø 76 mm, šířka 71 mm, hloubka > 35 mm