Čidlo zalití

Čidlo zalití

APRM-02-002
Celkem s DPH: 409 Kč
Celkem (bez DPH): 338,02 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Čidlo zalití odhaluje únik vody a automaticky odešle upozornění do aplikace Appartme.
Více

Google Asistent

Všechna doplňková zařízení Appartme jsou podporována s Google Asistent. V aplikaci stačí stisknout tlačítko "Spojit se s Google Asistent" a podle pokynů se spárovat s Google Home a plně využít funkci hlasového asistenta. Od této chvíle je ovládání domácnosti jednodušší!

Akce a reakce!

Čidlo zalití odhaluje únik vody a automaticky odešle upozornění do aplikace Appartme™.


Mějte dobré vztahy se sousedem!

Věděli jste, že 58% škoda zaznamenaných pojišťovnami bylo způsobeno vytopením? Umístění chytrého čidla vedle pračky, myčky nebo pod dřez v kuchyni vám umožní reagovat dostatečně rychle, aby ztráty byly co nejmenší. Soused to určitě ocení.


Diskrétní péče

inteligentní čidlo zalití od Appartme se hodí do každého zákoutí. Malá velikost umožňuje postarat se o bezpečnost domácnosti, aniž by byla viditelné.


Připojení

Stačí vyhrazený Appartme Sensor Gateway s přístupem k síti Wi-Fi (2,4 GHz). Gateway zajišťuje komunikaci mezi čidlem a mobilní aplikací Appartme™. Čidlo umístěte na vybrané místo, připojte jej k Sensoru Appartme Gateway a máte hotovo! V aplikaci Appartme™ můžete sledovat spotřebu baterie v reálnem čase.

Aplikace Appartme™ 

Mobilní aplikace je navržena tak, aby podporovala systémy domácí automatiky Appartme a doplňkových zařízení. Umožňuje pohodlně ovládat osvětlení, topení nebo sledovat stav otevření dveří. Stáhnout si ji můžete zdarma na Android nebo iOS. Přehledné rozhraní aplikace usnadní správu různých oblastí jak doma, tak v kanceláři. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby se váš život každým dnem stával stále pohodlnější.

Parametry

Dosah přenosu 10–30 m, v závislosti na okolních podmínkách
Maximální vlhkost prostředí 95%
Maximální výkon přijímače 1000W
Počet cyklů zapnuto / vypnuto 100 000 krát
Příslušenství v sadě Panel szklany w kolorze białym
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry 86 × 86 × 45 mm
Spotřeba energie 0,2W
Standard Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší
Vhodné pro montážní krabice Ø 76 mm, šířka 71 mm, hloubka > 35 mm