Čidlo teploty a vlhkosti

Čidlo teploty a vlhkosti

APRM-02-004
Celkem s DPH: 429 Kč
Celkem (bez DPH): 354,55 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Čidlo měří teplotu a vlhkost v dané místnosti, data uvidíte v mobilní aplikaci Appartme. Díky tomuto čidlu si můžete vytvořit vyhovující prostředí pro vaše zdraví v dané místnosti.
Více

Pohodlí

Čidlo měří teplotu a vlhkost v reálném čase v dané místnosti, data uvidíte v mobilní aplikaci Appartme. Pomocí čidla můžete nastavovat teplotu a vlhkost vzduchu v dětském pokoji.

Zdraví

Optimální teplota pro člověka v domácnosti je 21°C. Nemocné dutiny nebo alergie jsou problémy, kterým čelí mnoho z nás. Dbejte na správnou úroveň vlhkosti vzduchu, která ovlivňuje nejen vaše zdraví, ale také stav budovy.

Sledujte a reagujte

Příliš velká vlhkost vede k tvorbě plísní v místnosti. Správná vlhkost je 30-65% při teplotě 20-22°C. V okamžiku, kdy vlhkost přesahuje 80% a přetrvává několik dní, plísně a jiné houby mají příznivé podmínky pro množení. Díky čidlu teploty a vlhkosti ji sledujte ve své domácnosti a na místech, kde nejste každý den. Máte například rekreační chatu? Pomocí měření teploty a vlhkosti v mobilní aplikaci Appartme odkudkoliv sledujete, zda se situace nevymyká kontrole. S termostatickou hlavicí Zigbee na radiátoru, můžete také vzdáleně zvyšovat nebo snižovat teplotu. To je kombinace, které se bojí všechny houby!

Připojení

Stačí vyhrazený Appartme Sensor Gateway s přístupem k síti WiFi (2.4 GHz). Senzor zajišťuje komunikaci mezi čidlem a mobilním zařízením. Čidlo Wi-Fi umístěte do dané místnosti, připojtejej k senzoru Appartme Gateway a máte hotovo! V aplikaci Appartme můžete sledovat spotřebu baterie čidla v reálném čase.aplikacja appartme

Aplikace Appartme™ 

Mobilní aplikace je navržena tak, aby podporovala systémy domácí automatiky Appartme a doplňkových zařízení. Umožňuje pohodlně ovládat osvětlení, topení nebo sledovat stav otevření dveří. Stáhnout si ji můžete zdarma na Android nebo iOS. Přehledné rozhraní aplikace usnadní správu různých oblastí jak doma, tak v kanceláři. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby se váš život každým dnem stával stále pohodlnější.

Parametry

Baterie 1 x CR2032 (v sadě)
Dosah přenosu 10–30 m, v závislosti na okolních podmínkách
Hmotnost 23g
Maximální vlhkost prostředí 95%
Přesnost měření teploty ±3°C
Provozní teplota -20°C – 50°C
Rozměry 40 × 40 × 10 mm
Standard Wi-Fi Zigbee® 2,4GHz
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší