Čidlo otevírání dveří a oken

Čidlo otevírání dveří a oken

APRM-02-005
Celkem s DPH: 419 Kč
Celkem (bez DPH): 346,28 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Pomocí čidla otevírání dveří a oken můžete sledovat bezpečí ve vaší domácnosti nebo na místech, kde se nenacházíte každý den. Během neplánované události obdržíte okamžitě oznámení na svůj telefon. Ujistěte se, že máte zavřená všechna okna, dveře nebo garážová vrata, aniž byste se museli vracet domů.
Více

Bezpečnost a kontrola

S tímto čidlem můžete sledovat bezpečnost ve vaší domácnosti a na místech, kde nejste každý den. Vzdáleně sledujte stav otevření dveří, oken nebo garážových vrat. Během neplánované události obdržíte okamžitě upozornění na telefon, které vás informuje o změně. Grilujete u přátel a zrovna začala bouřka? Ujistěte se, že máte zavřena všechna okna aniž byste se museli vracet a užijte si tak večer s přáteli."Důvěřuj, ale prověřuj"

Zařízení také umožňuje péči o vaše miláčky a jejich zdraví. Pokud máte pocit, že je skříň se sladkostmi otevírána příliš často, máte možnost vzdáleně sledovat využití jejích zásob ;)Instalace

Stačí přístup k síti Wi-Fi a vybranému  Appartme Sensor Gateway, který zajišťuje komunikaci mezi zařízeními. Připevněte čidlo otevírání dveří a oken na vybrané místo, připojte jej k vybranému Gateway a máte hotovo! V aplikaci Appartme sledujte spotřebu baterie čidla v reálném čase.aplikacja appartme

Aplikace Appartme™ 

Mobilní aplikace je navržena tak, aby podporovala systémy domácí automatiky Appartme a doplňkových zařízení. Umožňuje pohodlně ovládat osvětlení, topení nebo sledovat stav otevření dveří. Stáhnout si ji můžete zdarma na Android nebo iOS. Přehledné rozhraní aplikace usnadní správu různých oblastí jak doma, tak v kanceláři. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby se váš život každým dnem stával stále pohodlnější.

Parametry

Baterie 2 x CR2032 (v sadě)
Detekční rozsah 10 - 20mm
Dosah přenosu 10–30 m, v závislosti na podmínkách propagace
Hmotnost 23g
Maximální vlhkost prostředí 95%
Přenosový protokol Zigbee® 2,4GHz
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry 57 × 37 × 12 mm
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší