Appartme Sensor Gateway

Appartme Sensor Gateway

APRM-02-007
Celkem s DPH: 649 Kč
Celkem (bez DPH): 536,36 Kč
Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Appartme Sensor Gateway je malé zařízení, které umožňuje připojit zařízení Zigbee k mobilní aplikaci Appartme a internetu pomocí místní sítě Wi-Fi.
Sensor Gateway je nezbytný pro ovládání čídla otevírání oken a dveří a čidla teploty a vlhkosti. Umožňuje také dálkové ovládání termostatické hlavice Zigbee.
Více

Appartme Sensor Gateway

Seznamte se s Appartme Sensor Gateway, který vám umožní propojit všechna chytrá zařízení ve vaší domácnosti s mobilní aplikací Appartme ve vašem telefonu, díky které je budete moci vzdáleně ovládat, i když nebudete doma.

Proč potřebuji bránu Zigbee?
Sensor Gateway od Appartme pravděpodobně znáte pod jinými názvy. Most, centrální, chytrá brána, chytrá Zigbee brána. To vše jsou názvy zařízení nezbytné k vybudování plně funkčního systému chytré domácnosti, skládajícího se z mnoha zařízení fungujících na bázi komunikačního protokolu Zigbee.

Appartme Sensor Gateway sbírá signály z čidel nebo chytrých termostatických hlavic, zpracovává je a přenáší bezdrátově přes Wi-Fi přímo do vašeho telefonu a aplikace Appartme, abyste měli svou chytrou domácnost plně pod kontrolou, ať jste kdekoli.

Vzdálené ovládání
Jste v práci, víte, že se dnes vrátíte později a chcete ve svém bytě vypnout topení, abyste snížili své účty. To je možné díky Appartme Sensor Gateway a jeho propojení s inteligentní hlavicí Appartme, kterou namontujete na radiátor. Nebo se možná bojíte, že ve vaší nepřítomnosti praskne potrubí nebo vyteče pračka a vy vytopíte sousedům domácnost? Nebojte se – připojte Appartme Sensor Gateway k čidlu zalití a dostanete upozornění, jakmile bude zjištěn únik.

Co můžete připojit?
Brána je nezbytná pro dosažení plné funkčnosti čidla otevírání dveří a oken i čidla teploty a vlhkosti. Umožňuje také vzdálené ovládání inteligentní termostatické hlavice Appartme. Sensor Gateway Zigbee od Appartme umožňuje připojit až 50 zařízení pracujících v protokolu Zigbee, což znamená, že jeden Gateway stačí k propojení všech chytrých čidel a inteligentních ovládacích zařízení v jedné pohodlné aplikaci.

Sensor Gateway Appartme využijete jak doma, v kanceláři, na chatě, tak i v penzionu nebo hotelu.

Kde jej umístit?
Protokol Zigbee je extrémně rychlé připojení, které také využívá velmi málo energie. Je rozhodně rychlejší než připojení Wi-Fi, nezpůsobuje zpoždění serveru a je také méně problematické než připojení k síti.

Pamatujte, že Sensor Gateway Appartme potřebuje pro správnou funkci stálé napájení a připojení k routeru. Umístěte jej kdekoli ve vaší domácnosti, má velikost asi dvou krabiček od sirek a je nenápadný.

Chytrý Google Assistant
Ovládání zařízení pro chytrou domácnost od Appartme je extrémně jednoduché a intuitivní především díky speciální aplikaci. Chytrá domácnost pro 21. století má ale i možnost bezdotykového ovládání, tedy hlasového ovládání. Všechna chytrá zařízení Appartme lze nakonfigurovat tak, aby inteligentní asistent Google četl vaše hlasové příkazy.

Stačí v aplikaci stisknout tlačítko „Připojit Google Assistant“ a podle instrukcí se spárovat s Google Home a plně využít funkcionalitu hlasového asistenta. Od této chvíle je ovládání vaší domácnosti ještě jednodušší!

Síla aplikace Appartme
Aplikace vytvořená umožňuje nejen řídit provoz chytrých čidel a vytvářet scénáře událostí. Jde především o funkční nástroj, který umožňuje plnou kontrolu nad domácností a také skutečné snížení účtů za vytápění či osvětlení. Můžete ovládat lampy, elektrické zásuvky, vodní ventily nebo topení.

Aplikace Appartme je dostupná pro majitele telefonů Android a iOS a stáhnout si ji můžete v češtině, polštině, ukrajinštině, španělštině, angličtině, němčině a arabštině.

Parametry

Dosah přenosu 10–30 m, v závislosti na podmínkách propagace
Hmotnost 40g
Komunikační protokol Zigbee® 2,4GHz, WiFi 2,4GHz 802.11 b/g/n
Maximální počet připojených zařízení 45
Maximální vlhkost prostředí 95%
Napájení DC 5V / 1A Micro USB
Příslušenství v sadě Kabel USB, adaptér
Provozní teplota 0°C – 40°C
Rozměry 62 × 54 × 15 mm
Systémové požadavky iOS 10 nebo vyšší, Android 7.0 nebo vyšší