3x Smart Plug Wi-Fi

-12%

3x Smart Plug Wi-Fi

PAKIET-S-PII
Celkem s DPH: 921 Kč
Celkem (bez DPH): 761,16 Kč
Původní cena
1 047 Kč

Ušetříte
12% (126 Kč)

Výrobce
Appartme

Skladem
Počet
ks

Smart Plug Wi-Fi je chytrá zástrčka, která umožňuje dálkové ovládání připojených zařízení pomocí mobilní aplikace. Se Smart Plugem můžete spravovat spotřebu elektrické energie a plánovat různé scénaře.
Více

Využití

Smart Plug Wi-Fi je ideální pro vzdálené ovládání kotle nebo elektrického ohřívače. Je to ideální využití na chatě nebo v apartmánu určenému k pronájmu. Díky této možnosti přijedete do vyhřáté chaty a můžete si okamžitě dát horkou sprchu. Můžete si naplánovat scénáře realizované během levnějšího tarifu. Využijte také funkci plánování.Pohodlí na dosah 

Můžete také ovládat zařízení připojená na těžko přístupných místech. Pokud máte zásuvku například za skříní nebo pod stolem, stále k ní můžete mít snadný přístup díky možnosti ovládání pomocí mobilní aplikace.Smart Plug Wi-Fi také poskytuje možnost starat se o pohodlí a sledovat čas, který trávíte například před počítačem nebo televizí. Pokud zjistíte, že čas takto strávený se prodlužuje, vždy máte možnost dálkového ovládání ;)

Bezpečnost

Smart Plug Wi-Fi tím pádem chrání před nehodami s elektrospotřebiči, které může způsobit například žehlička nebo kulma, které omylem zapomněl někdo vypnout. Vzdáleně můžete vypnout přívod elektrické energie odkudkoli. Smart Plug Wi-Fi by měl mít přístup pouze k Wi-Fi (2.4 GHz).Připojení

Vložíme přístroj do elektrické zásuvky a hotovo! Smart Plug Wi-Fi je pohodlný a mobilní, můžete jej volně dát kamkoliv. Pracuje samostatně -nepotřebuje další zařízení.


Udělejte něco pro naši planetu.

Smart Plug Wi-Fi má funkci, která sleduje spotřebu elektrické energie připojeného zařízení. V naší mobilní aplikaci Appartme můžete vidět spotřebu elektrické energie jak na týdenní, tak na měsíční a roční bázi. Tímto je zachování a péče o životní prostředí mnohem jednodušší.

Aplikace Appartme™ 

Mobilní aplikace je navržena tak, aby podporovala systémy domácí automatiky Appartme a doplňkových zařízení. Umožňuje pohodlně ovládat osvětlení, topení nebo sledovat stav otevření dveří. Stáhnout si ji můžete zdarma na Android nebo iOS. Přehledné rozhraní aplikace usnadní správu různých oblastí jak doma, tak v kanceláři. Náš tým neustále pracuje na nových řešeních, aby se váš život každým dnem stával stále pohodlnější.