Doprava

Zásilkovna

Vaše objednávka bude odeslána na vámi zvolené partnerské sběrné místo. Cena za doručení je 87Kč.

Po doručení budete informováni o možnosti vyzvednutí e-mailem a SMS. Při platbě na dobírku lze zboží zaplatit v hotovosti a platební kartou při převzetí zboží.

Česká pošta

Vaše objednávka bude odeslána Českou poštou. Můžete si vybrat následující způsob doručení.

Česká pošta balík do ruky – 87Kč

Česká pošta balík na poštu – 74Kč

Česká pošta Balíkovna – 65Kč

Po doručení na cílovou poštu budete informováni o možnosti vyzvednutí e-mailem a SMS. Při platbě na dobírku lze zboží zaplatit v hotovosti a platební kartou při převzetí zboží.

Platba

Online platby zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služeb, společnost GOPAY s.r.o. je licencovanou platební institucí, která působí pod dohledem České Národní banky. Platby prováděné prostřednictvím platební brány jsou plně zabezpečené a všechny informace jsou šifrované.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob je platba online. Do rozhraní platební brány GoPay zadáte číslo karty, datum expirace a CVC kód - tři čísla, která se nacházejí na podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, takže budete pravděpodobně vyzváni k zadání číselného kódu, který obdržíte prostřednictvím textové zprávy od své banky.

Dobírkou

Zboží zaplatíte přímo České poště nebo na pobočce Zásilkovny.

Bankovním převodem

Objednávku lze uhradit převodem na náš bankovní účet. Zboží odešleme až po obdržení platby. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Číslo bankovního účtu: 2152160002/5500

IBAN: CZ3655000000002152160002

SWIFT: RZBCCZPP

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4