Jedno řešení pro vaše investice

Appartme je jednou aplikací pro správu více oblastí. Dodáváme produkt, který je životaschopnou odpovědí na nové výzvy trhu. Jedná se o kompletní ekosystém, který nastavuje nový standard v oblasti bydlení a skutečně ovlivňuje zájem o Vaše investice.

Automatizace domácnosti

Appartme je hybridní systém pro automatizaci domácnosti, který umožňuje analogové a mobilní ovládání čtyř hlavních oblastí bytu: osvětlení, elektrické zástrčky, topení a vodu.

Správa nemovitosti

Aplikace také integruje administrativní funkce. Na jednom místě můžete zaplatit administrativní nájemné, účty a dokonce se obrátit na sousedskou komunitu a prakticky hlasovat o komunitních rozhodnutích.

Kontrola spotřeby 

Naše aplikace Appartme poskytuje přístup k aktuálním spotřeb elektrické energie. Je to nejlepší způsob, jak kontrolovat účinnost používání elektřiny v bytě. Můžete také vytvořit týdenní, měsíční nebo roční reporty.

Doplňkové služby

Využijte možnost nastavit všechny účty jedním kliknutím. Můžete platit za elektřinu, plyn, internet nebo telefon od všech populárních dodavatelů na jednom místě, čímž ušetříte čas a energii.

Všechna řešení v jedné aplikaci

Naše autorská aplikace je srdcem systému Appartme a umožňuje plnou podporu automatizace bydlení pomocí smartphonu. Poskytujeme možnost obsluhy bytu odkudkoliv na světě. Důležitou součástí aplikace je také integrace s našimi partnery, jako je například možnost číst spotřebu médií nebo přijímat hovory z videotelefonu. Neustále vyvíjíme naši aplikaci a implementujeme další funkce.

Správa elektrické energie v bytě

Ovládání osvětlení v bytě

Optimalizace parametrů vytápění

Ovládání vodních ventilů

Rozšíření dalších funkcí pomocí zařízení z řady Appartme plus

Schopnost číst spotřebu médií z aplikace

Sázka na skutečné působení

Dnes je trend eko zcela všudypřítomný. Náš přístup k ekologii a snižování uhlíkové stopy je velmi specifický. Začínáme tím, že se snažíme každý den fungovat v souladu s naší planetou, ale také poskytujeme řešení, které není marketingovou pastí, ale životaschopným nástrojem pro péči o naši Zemi

Appartme oszedznosc

Reálné úspory

Důsledkem použití systému Appartme je zvýšení energetické účinnosti bydlení a optimalizace spotřeby tepelné energie, což přímo vede ke snížení účtů, tedy generování úspor.
Appartme zuzycie

Vědomá spotřeba

Pomocí tlačítku hotelu spusťte režim ECO jedním kliknutím. To zabraňuje přehřátí bytu a vypne spotřebiče běžící v pohotovostním režimu. Monitorujte také v aplikaci Appartme.
Appartme eko inwestycja

Eko-investice

Appartme umožňuje nejen šetřit, ale také vést život v duchu ECO a snížit svou uhlíkovou stopu. Vzhledem k rostoucímu povědomí společnosti se to v poslední době stává nesmírně důležitým. Appartme umožňuje přizpůsobit systém podle vašich potřeb. Zákazník jej může rozšířit o další zařízení.

Opravdu funkční systém

Bytová automatizace Appartme je od začátku do konce navržena tak, aby vyhovovala uživateli a jeho potřebám. Nenajdete u nás barevná světla ani virtuální asistenty. Sázíme na optimalizaci každodenních činností tak, aby každý uživatel bytu měl lepší život.